Tšaad

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Tšaad kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Tšaadis

Tšaad on Kesk-Aafrika riik, mis piirneb Põhja-Liibüaga, ida pool Sudaaniga, Kameruniga ja Nigeeriaga edelas, läänes Nigeriga ja lõuna pool Kesk-Aafrika Vabariigiga.

Pealinn on N'Djamena.

Tšaadi kinnisvaraturg on arenemas, sest Tšaad on üks kolmest maailma kõige vaesemast riigist, mida iseloomustab poliitiline ja majanduslik ebastabiilsus.

Tšaadis müüdavad omadused ei ole väga arvukad ega hea kvaliteediga, sest peate tegelema geograafiliselt kaugel, määrdunud ja piiratud infrastruktuuriga. Sellegipoolest võivad need väljakutsed kujutada endast võimalust müüa taskukohase hinnaga vara müügiks ja müüa kinnisvara taskukohaste hindadega, arvestades riigi meeleheitlikke vajadusi.

Enne otsustamist, et osta Tšaadis müüdav kinnisvara, peaksite teadma, et nii nagu paljudes Aafrika riikides, on riigil kogu era- ja avalik maa, mis tähendab, et kogu maa, mida peetakse vabaks või vaba, kuulub riigile.

Esimene linn, kus otsida kinnisvara müügiks, on pealinn, N'Djamena linn, mis on riigi suurim linnakeskus, selle poliitiline ja halduslik süda. Tšaadi pealinnas on müügiks müügiks kaks valdkonda: halduspiirkond, mis on ka kõige läänepoolsem ja vana osa, kus ajaloolised hooned on koondunud.

Teine huvitav linn, kus saab osta Tšaadis müügiks mõeldud kinnisvara, on Gaoui linn, mis on vaid 10 km kaugusel N'Djamenast. Gaoui on traditsioonilise kultuuri pealinn Sao, kadunud tsivilisatsioon, mis oli asunud kogu Tšaadi ala.

Tšaadi suuruselt teine ​​linn on Sarh ja see on väga huvitav koht, kui plaanite müüa ja osta kinnisvara müügiks Tšaadis.

  •  
    Kolis kolimine. Ekspatria ja elab Tšaadis

        Nüüd tunnevad meie lugejad meid hästi. Otsime alati sinu jaoks kohandatud riiki, et igaüks saaks tagasi oma mõõtme ja teha seda kõige mugavamal viisil. Isegi täna, hoolimata soojuse tekitamisest, oleme otsustanud anda teile tõeliselt kehtiva alternatiivi, mis võiks avada uksed paljudele te ...

 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB